Co je eDisk

eDisk je online datová úschovna, se kterou můžete Vaše soubory nejen zálohovat, posílat a sdílet. Nově můžete vytvářet s Vašimi přáteli a kolegy i společné datové sítě. eDisk snadno zvládne i soubory, které se do mailu nevejdou. Vyzkoušejte eDisk zadarmo s bezplatným účtem.

Rychlost

Stahováním a nahráváním souborů ztratíte minimum času. eDisk je připojen přímo k páteři internetu linkou o rychlosti 1 000 Mbps.

Spolehlivost

eDisk disponuje nonstop technickou podporou. Proti výpadku elektrického proudu je zabezpečen UPS (Uninterruptible Power Supply) po dobu 24 hodin. Vaše data jsou denně zálohována a chráněna firewallem..

Diskrétnost

Registrační údaje uživatelů služeb eDisk považujeme za vysoce důvěrné ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a využíváme je pouze pro zajištění potřeb provozu portálu. Vaše osobní údaje nebudou zneužity pro zasílání nevyžádané pošty, ani nebudou poskytnuty jiným subjektům..

Pohodlí

Vaši schránku můžete spravovat nonstop prostřednictvím jakéhokoli počítače připojeného k internetu. V případě potřeby můžete přístup do Vaší datové schránky povolit neomezenému počtu dalších uživatelů.

Bezpečí

Veškerá data posílaná mezi Vaším webovým prohlížečem a severem eDisk jsou standardně chráněna 256 bitovým SSL šifrováním. Přístup k Vašim souborům je chráněn uživatelským jménem a heslem.

Napsali o eDisku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.